WARGAMES / RECENZJE / SDKFZ 234/4 
   GALERIA
   RECENZJE
      ISU 152
      PAK 40
      SDKFZ 234/4
      SDKFZ 251
      TIGER P
   FIGURKI
   LINKI
   MAKIETA
   MARSZE
   O MNIE
   SPRZĘT

Wielka Rzeczpospolita
 

SDKFZ 234/4

 

Producent

Italeri

Ilość części

?

Wzory malowań 4

Rok wydania

2007

 

 1. HISTORIA
  Under Construction

 2. ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA
         Pudełko złozone z jednej części. Wierzchnia część zawiera na przodzie rysunek ocenianego zestawu w pozycji bojowej. Na bokach standardowe napisy oraz zestawy polecane przez ALZO ZERO, Model z najnowszej serii Italeri choć wyglądem pudełka nieodbiega od reszty.
           Zawartośc pudełka to 2 ciemno żółte wypraski z czego jedna zawiera elementy do budowy podwozia natomiast druga to działo PAK 40.Czarno-biała składana instrukcja oraz mały zestaw kalkomanii, standardowo jak to w Italeri.Wypraski lepszej jakości niż w starszych modelach Italeri. Zero nadlewek i śladów łączenia form. 
           Instrukcja formatu A4. Praktycznie składa się z 6 stron - dwie z nich to opis malowania, a cztery zawierają instrukcje budowy. Etapy przedstawione dobrze - wyraźne rysunki, strzałki wskazują dokładne umiejscowienie części. Pomocniczo szczególne części ( trzonki łopat, siedzenia itp.) określone jakim kolorem należy je pomalować - przydatne dla początkujących. Instrukcja przedstawia 4 opcje malowania.
  Kalkomanie dobrej jakości - wydruk odrobinę poza przewidzianym miejscem.

 3. JAKOŚĆ
  Under Construction

 4. ZGODNOŚĆ HISTORYCZNA
  Under Construction

 5. MONTAŻ
  Under Construction

 6. WARGAMING
  Ten zestaw jest wprost stworzony do użycia w grach bitewnych.  W pudełku dostajemy model który możemy zbudować w wersji modelarskiej lub typowo wargamingowej z bardzo uproszczonym podwoziem. Działko PAK 40, podstawowe działo p-panc. armii niemieckiej które możemy bardzo szybko przemieścić w inne miejsce i z nienacka zaatakować zaskoczonego gracza.  

 7. PODSUMOWANIE
  Under Construction

 

Ogólna ocena - 5+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Copyright ©2018 by WARGAMES
Kreator Stron www